Select Kvinde Floorball Ligaens kampprogram på plads!

Foto: Thomas Krogh Photograhy

Kampprogrammet for Select Kvinde Floorball Ligaen er på plads. I Øst mødes alle hold én gang indbyrdes. De fire bedste går til slutspil, de øvrige hold spiller 1. divisions stævner for at finde en vinder af 1. division.

I Vest mødes de fire hold fire gange indbyrdes og fordeler seedningerne til slutspillet i mellem sig.

12-09-20 12:30 Helsingør FT – Vallensbæk Floorball
12-09-20 14:00 Benløse FC – Rødovre FC
13-09-20 12:00 Jægerspris UFC – Hafnia FC
13-09-20 13:00 Hvidovre Attack FC – Herlev FC 1
13-09-20 13:30 Copenhagen FC – Vanløse Floorball
16-09-20 19:00 Copenhagen FC – Jægerspris UFC
16-09-20 19:30 Vallensbæk Floorball – Herlev FC 1
19-09-20 16:30 Hafnia FC – Helsingør FT
20-09-20 12:30 Vanløse Floorball – Rungsted-Hørsholm
26-09-20 13:00 Hvidovre Attack FC – Greve Floorball Club
26-09-20 14:00 Benløse FC – Vanløse Floorball
26-09-20 14:00 Copenhagen FC – Vallensbæk Floorball
27-09-20 16:30 Rungsted-Hørsholm – Herlev FC 1
30-09-20 19:30 Helsingør FT – Jægerspris UFC
03-10-20 12:00 Rødovre FC – Helsingør FT
04-10-20 12:00 Jægerspris UFC – Herlev FC 1
04-10-20 16:00 Rungsted-Hørsholm – Hvidovre Attack FC
04-10-20 18:30 Greve Floorball Club – Hafnia FC
10-10-20 12:00 Helsingør FT – Greve Floorball Club
11-10-20 09:30 Hafnia FC – Vanløse Floorball
11-10-20 17:00 Rungsted-Hørsholm – Jægerspris UFC
24-10-20 14:30 Hvidovre Attack FC – Helsingør FT
25-10-20 12:00 Jægerspris UFC – Vallensbæk Floorball
25-10-20 12:30 Herlev FC 1 – Benløse FC
25-10-20 13:30 Hafnia FC – Rungsted-Hørsholm
31-10-20 11:00 Vallensbæk Floorball – Hvidovre Attack FC
05-11-20 19:45 Hafnia FC – Rødovre FC
08-11-20 13:00 Hvidovre Attack FC – Vanløse Floorball
08-11-20 15:00 Benløse FC – Vallensbæk Floorball
08-11-20 16:00 Rungsted-Hørsholm – Helsingør FT
08-11-20 18:00 Greve Floorball Club – Copenhagen FC
21-11-20 12:30 Rødovre FC – Greve Floorball Club
21-11-20 16:00 Copenhagen FC – Rungsted-Hørsholm
21-11-20 16:30 Hafnia FC – Benløse FC
21-11-20 17:00 Vanløse Floorball – Jægerspris UFC
28-11-20 12:30 Helsingør FT – Benløse FC
29-11-20 13:00 Jægerspris UFC – Greve Floorball Club
29-11-20 14:00 Hvidovre Attack FC – Hafnia FC
30-11-20 18:30 Herlev FC 1 – Vanløse Floorball
05-12-20 12:00 Helsingør FT – Herlev FC 1
05-12-20 12:00 Rødovre FC – Vanløse Floorball
05-12-20 14:00 Benløse FC – Hvidovre Attack FC
06-12-20 17:30 Greve Floorball Club – Rungsted-Hørsholm
13-12-20 16:30 Greve Floorball Club – Benløse FC
05-01-21 19:30 Benløse FC – Copenhagen FC
05-01-21 19:30 Greve Floorball Club – Herlev FC 1
10-01-21 14:00 Rungsted-Hørsholm – Rødovre FC
10-01-21 14:30 Jægerspris UFC – Hvidovre Attack FC
19-01-21 19:30 Benløse FC – Rungsted-Hørsholm
20-01-21 19:45 Rødovre FC – Copenhagen FC
23-01-21 11:00 Vallensbæk Floorball – Rødovre FC
23-01-21 16:00 Vanløse Floorball – Helsingør FT
24-01-21 12:30 Herlev FC 1 – Copenhagen FC
27-01-21 19:30 Vallensbæk Floorball – Hafnia FC
31-01-21 15:00 Greve Floorball Club – Vallensbæk Floorball
10-02-21 19:30 Helsingør FT – Copenhagen FC
13-02-21 15:30 Rødovre FC – Jægerspris UFC
13-02-21 17:30 Vanløse Floorball – Greve Floorball Club
14-02-21 10:30 Herlev FC 1 – Hafnia FC
20-02-21 15:00 Hvidovre Attack FC – Rødovre FC
20-02-21 16:30 Copenhagen FC – Hafnia FC
21-02-21 12:00 Jægerspris UFC – Benløse FC
27-02-21 16:00 Copenhagen FC – Hvidovre Attack FC
28-02-21 12:00 Herlev FC 1 – Rødovre FC
28-02-21 16:00 Vanløse Floorball – Vallensbæk Floorball
06-03-21 11:00 Vallensbæk Floorball – Rungsted-Hørsholm

Vest:

12-09-20 14:00 Fr. Blackhawks – ÅFK
13-09-20 11:30 Herning Pirates – AaB Floorball
15-09-20 19:30 ÅFK – Fr. Blackhawks
16-09-20 19:00 Herning Pirates – AaB Floorball
19-09-20 13:00 AaB Floorball – Herning Pirates
20-09-20 14:30 ÅFK – Fr. Blackhawks
26-09-20 13:30 ÅFK – Herning Pirates
27-09-20 12:00 AaB Floorball – Fr. Blackhawks
03-10-20 12:00 AaB Floorball – ÅFK
03-10-20 14:00 Fr. Blackhawks – Herning Pirates
10-10-20 13:00 ÅFK – AaB Floorball
11-10-20 12:00 Herning Pirates – Fr. Blackhawks
25-10-20 12:00 AaB Floorball – Herning Pirates
25-10-20 14:00 Fr. Blackhawks – ÅFK
31-10-20 11:30 Herning Pirates – ÅFK
31-10-20 14:00 Fr. Blackhawks – AaB Floorball
04-11-20 19:00 Herning Pirates – AaB Floorball
04-11-20 20:00 Fr. Blackhawks – ÅFK
07-11-20 13:30 Fr. Blackhawks – Herning Pirates
21-11-20 13:00 ÅFK – Herning Pirates
22-11-20 14:00 AaB Floorball – Fr. Blackhawks
28-11-20 12:00 Herning Pirates – Fr. Blackhawks
29-11-20 17:00 ÅFK – AaB Floorball
05-12-20 14:00 Fr. Blackhawks – Herning Pirates
05-12-20 14:00 AaB Floorball – ÅFK
06-01-21 19:00 Herning Pirates – ÅFK
09-01-21 11:30 Herning Pirates – ÅFK
09-01-21 13:30 Fr. Blackhawks – AaB Floorball
19-01-21 19:30 ÅFK – Herning Pirates
20-01-21 18:30 AaB Floorball – Fr. Blackhawks
23-01-21 14:00 AaB Floorball – ÅFK
13-02-21 13:30 ÅFK – AaB Floorball
13-02-21 14:30 Herning Pirates – Fr. Blackhawks
20-02-21 14:00 Fr. Blackhawks – AaB Floorball
27-02-21 14:00 AaB Floorball – Herning Pirates
28-02-21 13:00 ÅFK – Fr. Blackhawks